Referent u organizaciji međunarodnog drumskog transporta – Milšped

Milšped

Posao
Beograd
Posted 2 years ago

Kompanija Milšped d.o.o. Beograd je regionalni lider u oblasti logistike, transporta i špedicije. Zbog širenja Milšped tima raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Referent u organizaciji međunarodnog drumskog transporta

Glavna zaduženja:

  • Aktivna komunikacija sa klijentima i dobavljačima u okviru organizacije transporta;
  • Izvršava osnovne operacije u pripremi pošiljke i celokupne transportne dokumentacije;
  • Fakturiše i zavodi ulazne fakture;
  • Prati i pridržava se zakonskih propisa u oblasti transporta;
  • Aktivno učestvuje u inicijativi za proširenje saradnje sa postojećim i uspostavljanje saradnje sa novim dobavljačima;
  • Rad na unapređenju logističkih aktivnosti kompanije.

Potrebni uslovi:

  • Vrsta stručne spreme: SSS, VS, VSS;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Odlično znanje engleskog i nemačkog jezika.

Poželjne karakteristike:

  • Preciznost i sistematičnost u radu;
  • Timska orijentacija.

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za razvoj i usavršavanje, prijavite se na naš konkurs:

Job Features

Job Categoryposao