Referent za upravljanje kvalitetom i standardizaciju – Milšped group

Milšped

Posao
Beograd
Posted 1 year ago

Kompanija Milšped je globalno prepoznatljivo ime i regionalni lider u oblasti transporta i logistike, prepoznatljiv po logističkim rešenjima i uslugama koje podrazumevaju naprednu tehnološku i softversku podršku.

Uspešno poslujemo već 30 godina i ponosni smo na činjenicu da naša kompanija trenutno zapošljava preko 3500 ljudi u 13 zemalja sveta, na čak tri kontinenta.

Sve usluge koje pružaju naše kompanije u regionu i u svetu, predstavljaju adekvatan odgovor na kompleksne zahteve klijenata za integrisane usluge na regionalnom i međunarodnom nivou. Milšped je partner koji razume specifične potrebe i izazove svojih klijenata i uvek se maksimalno trudi da na njih kvalitetno i brzo odgovori.

Znamo da je kompanija jaka koliko je jak i svaki pojedinac u njoj. Verujemo u društveno odgovorni rad, zdravu poslovnu kulturu, profesionalnost i mlade ljude koji doprinose stalnim inovacijama u našem poslu. Iskustvo, stručnost, pouzdanost – to smo mi.

Naš uspešan sektor za kvalitet I standardizaciju širi svoj tim i raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Referent za upravljanje kvalitetom i standardizaciju

Lokacija rada: Beograd/Krnješevci

Glavna zaduženja:

  • Radi na ažuriranju i administriranju dokumentacije sistema kvaliteta;
  • Učestvuje u realizaciji internih provera i izradi izveštaja;
  • Učestvuje u praćenju parametara procesa i pripremi izveštaja;
  • Radi na stvaranju svesti o značaju ispunjenja zahteva korisnika, na svim nivoima u organizaciji;
  • Zadužen/na je za administraciju sistema reklamacija;
  • Sprovodi anketiranje zadovoljstva klijenata i priprema potrebne izveštaje;
  • Učestvuje u pokretanju mera za otklanjanje neusaglašenosti i unapređenje procesa;
  • Učestvuje u analizi rizika procesa, kao i definisanju mera za otklanjanje/ublažavanje rizika;
  • Učestvuje u organizaciji i administraciji obuka sistema menadžmenta kvalitetom;
  • Prema potrebi, komunicira sa eksternim stranama u vezi sa pitanjima koja se odnose na sistem menadžmenta kvalitetom;
  • Učestvuje u implementaciji novih zahteva standarda, kao i specifičnih zahteva klijenata.

Potrebne kvalifikacije za radno mesto:

  • Potrebna stručna sprema: VSS;
  • Potrebno poznavanje zahteva ISO 9001 standarda (poznavanje zahteva ISO 14001 i ISO 45001 standarda smatraće se kao prednost);
  • Potrebno je relevantno radno iskustvo u trajanju od minimum 1 godine;
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Odlično znanje engleskog jezika.

Ostale karakteristike:

  • Odlične veštine komunikacije;
  • Interesovanje za procesni i sistemski pristup;
  • Analitičnost.

Nudimo vam:

  • Program mentorstva;
  • Edukaciju i profesionalni razvoj;
  • Organizovane posete sajmovima, kongresima i konferencijama;
  • Mogućnost zaposlenja u svim našim kompanijama u Srbiji i inostranstvu;
  • Timska druženja;
  • Obezbeđen parking;
  • Obezbeđen kompanijski prevoz.

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu i smatrate da bi Milšped mogao da bude odlično mesto za Vaš dalji profesionalni rast i samoaktualizaciju, očekujemo Vašu prijavu elektronskim putem.

Prijavite se ovde!

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Job Features

Job Categoryposao