Junior softver inženjer – Milšped group

Milšped

Posao
Beograd
Posted 1 year ago

Kompanija Milšped je globalno prepoznatljivo ime i regionalni lider u oblasti transporta i logistike, prepoznatljiv po logističkim rešenjima i uslugama koje podrazumevaju naprednu tehnološku i softversku podršku.

Uspešno poslujemo već 30 godina i ponosni smo na činjenicu da naša kompanija trenutno zapošljava preko 3500 ljudi u 13 zemalja sveta, na čak tri kontinenta.

Sve usluge koje pružaju naše kompanije u regionu i u svetu, predstavljaju adekvatan odgovor na kompleksne zahteve klijenata za integrisane usluge na regionalnom i međunarodnom nivou. Milšped je partner koji razume specifične potrebe i izazove svojih klijenata i uvek se maksimalno trudi da na njih kvalitetno i brzo odgovori.

Znamo da je kompanija jaka koliko je jak i svaki pojedinac u njoj. Verujemo u društveno odgovorni rad, zdravu poslovnu kulturu, profesionalnost i mlade ljude koji doprinose stalnim inovacijama u našem poslu. Iskustvo, stručnost, pouzdanost – to smo mi.

Naš uspešan IT sektor širi svoj tim i raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Junior softver inženjer

Lokacija rada: Beograd

Glavna zaduženja:

  • Kreira nova, unapređuje postojeća i menja pojedina softverska rešenja;
  • Definiše jasne standarde za softverska rešenja u skladu sa poslovnim potrebama;
  • Razvija metodologiju, procese i alate za dizajniranje softvera i konstrukciju softvera;
  • Razvija metodologiju, procese i alate za testiranje i održavanje softvera;
  • Prihvata, analizira i evaluira poslovne zahteve;
  • Analizira poslovne potrebe i inicira potrebne optimizacije i unapređenja portfolija IT softvera u skladu sa promenama;
  • Analizira poslovne procese i vrši usklađivanje i unapređenje efikasnosti softverskih rešenja u skladu sa promenama;
  • Implementira projekte iz domena razvoja ili unapređenjenja softverskih rešenja.

Potrebne kvalifikacije:

  • Stručna sprema:  VSS;
  • Napredno znanje engleskog jezika;
  • Obavezno znanje nekog od programskih jezika, framework-a, baza podataka i alata: Microsoft C# .NET, Java Script, MVC, Web API, Entity Framework, Angular, SQL Server;
  • Poznavanje principa projektovanja aplikacija i baza podataka i načina integracije raznorodnih sistema.

Ostale karatkeristike:

  • Odlične veštine komunikacije;
  • Timska orijentisanost;
  • Analitičnost.

Nudimo vam:

  • Program mentorstva;
  • Edukaciju i profesionalni razvoj;
  • Organizovane posete sajmovima, kongresima i konferencijama;
  • Mogućnost zaposlenja u svim našim kompanijama u Srbiji i inostranstvu;
  • Timska druženja.

Ukoliko ste se prepoznali u ovom oglasu i smatrate da bi Milšped mogao da bude odlično mesto za Vaš dalji profesionalni rast i samoaktualizaciju, očekujemo Vašu prijavu elektronskim putem.

Prijavi se ovde!

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Job Features

Job Categoryposao